ZGODA I AKCEPTACJA – seminarium

ZGODA I AKCEPTACJA – Praktyczne wykorzystanie technik improwizacji teatralnej do poprawy funkcjonowania organizacji

16.I.2018 godz. 9:00-12:30, Centrum Żoliborz, pl. Inwalidów 10, Warszawa. Koszt: 90 zł

Jeżeli w swojej firmie potrzebujecie zmiany, poprawy komunikacji lub lepszej współpracy oraz szukacie nowych pomysłów na szkolenia i warsztaty dla pracowników, zapraszamy na aktywne seminarium “Zgoda i akceptacja” przybliżające zastosowanie technik improwizacji w środowisku pracy.

Seminarium przeznaczone jest dla przedstawicieli działów HR, komunikacji wewnętrznej i szkoleń w firmach, organizacjach i instytucjach.

Dodatkowe informacje:
Program
Jak wziąć udział
O organizatorach

Program

Seminarium będzie skupiało się na przedstawieniu technik improwizacji teatralnej w kontekście poprawy jakości funkcjonowania organizacji oraz rozwijania kompetencji miękkich pracowników.
Podczas wydarzenia uczestnicy poznają historię i praktyczne zastosowanie improwizacji oraz jej wpływ na funkcjonowanie w miejscach pracy. Następnie po kolei prezentowane będą kluczowe zagadnienia, których dotyczyć będzie część teoretyczna i warsztatowa:

  • Poprawa komunikacji
  • Stawianie na partnera/zespół
  • Pobudzanie kreatywności, bycie podekscytowanym

Część praktyczna będzie obejmowała ćwiczenia, które wykonujemy na co dzień z uczestnikami naszych warsztatów. Zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnej partycypacji (udział w części praktycznej nie jest obligatoryjny). Jeśli mają Państwo więcej pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

Jak wziąć udział

Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona. Aby wziąć udział, należy wysłać wiadomość na adres seminarium@groupmind.pl do dnia 10 stycznia 2018. W e-mailu prosimy o następujące informacje dotyczące uczestnika(ów):

  • Imię i nazwisko,
  • Nazwa firmy,
  • Numer telefonu kontaktowego.

O organizatorach

GroupMind jest częścią Szkoły Impro – największej w Polsce instytucji uczącej technik improwizacyjnych. GroupMind jest zorientowany na działania skierowane do firm, organizacji, instytucji – każdego miejsca, w którym warto ofiarować ludziom nową energię do pracy i działania. Więcej informacji o naszej inicjatywie znajdą Państwo na naszej stronie głównej.

Warsaw Improv Festival jest pierwszym międzynarodowym festiwalem improwizacji teatralnej organizowanym w Warszawie.

Seminarium poprowadzą Piotr Gasik i Agnieszka Matan.