Odwaga w autoprezentacji – warsztaty. Zapisz się już teraz

warsztaty autoprezentacji

warsztaty autoprezentacji

ZAPISY NA WARSZTAT, ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE JUŻ TERAZ!

Niezależnie od Twojej branży lub sektora pracy musisz z pewnością prezentować pomysły i projekty przed gronem mniej lub bardziej przychylnych słuchaczy. Jesteś dobrze przygotowany/-a merytorycznie, a mimo to dopada cię stres, kiedy masz przemawiać publicznie. Wydaje Ci się, że nie potrafisz dobrze zaprezentować się przed audytorium. Masz do przedstawienia projekt, z którego jesteś dumny/-a i zadowolony/-a, ale boisz się, że nerwy uniemożliwią Ci dobre mówienie. Albo poddajesz się i przestajesz walczyć o swój pomysł.

warsztaty autoprezentacji

Zapraszamy na warsztaty z odwagi w autoprezentacji. Przy użyciu technik z teatru improwizowanego stworzysz tak kreatywne przemówienia, że żadna mowa nie będzie Ci straszna. Przeprowadzimy Cię przez ciekawe ćwiczenia i zadania, które w przyjaznej atmosferze przesuną granicę Twojej strefy komfortu, zwiększą odwagę i elastyczność w reagowaniu na zaskakujące sytuacje. Nauczysz się radzić sobie z błędem, reagować pozytywnie na stresujące zdarzenia, odnajdywać się w nich i radzić sobie z nimi. Pokażemy Ci ponadto, jak nie bać się prezentowania najbardziej nawet absurdalnych tez, odważniej prezentować własne oferty oraz mówić w taki sposób, by być słuchanym.

Warsztaty odbywają się w siedzibie Szkoły Impro, najdłużej działającej w Polsce jednostce edukacyjnej, posiadającej stała ofertę z zakresu improwizacji teatralnej i stosowanej.

Na cykl składają się 3 zajęcia, po 3 godziny każde.

DLA KOGO?
Warsztaty są przydatne osobom pichingującym swoje projekty, wszystkim tym, którzy – niezależnie od branży – muszą prezentować pomysły przed innymi.

Warsztaty autoprezentacji

Warsztaty poprowadzi MARTA IWASZKIEWICZ – improwizatorka, komiczka, absolwentka iO Chicago, trenerka Szkoły Impro, specjalistka od odwagi scenicznej. Gra w grupie komediowej Hurt Luster, z którym występowała, m.in. na festiwalu improwizacji teatralnej Del Close Marathon w Nowym Jorku. Współtwórczyni warszawskiej sceny Resort Komedii, gdzie występuje w licznych projektach i spektaklach.

warsztaty autoprezentacji

SZKOŁA IMPRO (https://szkolaimpro.pl, www.facebook.com/SzkolaImpro) jest miejscem, w którym od 2012 roku rozwijamy ideę scenicznych działań: zespołowych i fabularnych. Zajęcia prowadzą twórcy z najważniejszych polskich teatrów impro: komicy, aktorzy, scenarzyści, pomagając uczestnikom warsztatów rozwijać nowe umiejętności za pomocą technik improwizacji komediowej. Mamy również bogate doświadczenie we współpracy z firmami, instytucjami i organizacjami, dla których – w ramach projektu Groupmind – prowadzimy warsztaty z improwizacji stosowanej. Wartości stanowiące podstawę improwizacji (m.in. słuchanie się, zgadzanie ze sobą, wspieranie się i gotowość do zmian) mają bowiem uniwersalne zastosowanie. Są pomocne nie tylko na scenie, ale także w życiu codziennym i w środowisku
pracy.

TERMINY KOLEJNYCH SPOTKAŃ: 22 maja, 29 maja, 5 czerwca
GODZINY: 18:00-21:00
MIEJSCE: Szkoła Impro, ul. Długa 44/50 (wejście od ul. Bohaterów Getta), sala 602
CENA: 300 zł (łącznie 9h warsztatów), Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!
LIMIT MIEJSC: minimum 6 osób, maksimum 12 osób
JEŻELI MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS: kontakt@szkolaimpro.com