Plan B

Plan B, czyli warsztaty z bycia spontanicznym

13 maja, 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą na obiad), Szkoła Impro, ul. Długa 44/50, sala 801

zapisy: https://portal.szkolaimpro.pl/workshops/82

Zapraszamy na intensywny, jednodniowy warsztat, w czasie którego skupimy się na naszych reakcjach na nieoczekiwane sytuacje w pracy. Spotkanie, które przebiega zupełnie inaczej, niż zaplanowaliśmy, prezentacja, której przebieg nas zaskoczył, kreatywne burze mózgów, na których nie jesteśmy w stanie wydusić z siebie słowa, a tak byliśmy przygotowani.

Znacie te momenty? Blokada, strach przed byciem ocenianym, strach przed porażką – wszyscy doświadczamy tego w pracy. Dlaczego? Czy jesteśmy w stanie wykształcić w sobie mechanizm, który pomoże nam uwierzyć we własne pomysły, zyskać pewność siebie, dać sobie trochę swobody i prawo do błędu? Nie jest to proste i nikt nie obieca Wam, że w ciągu 6 h uda się pokonać wszystkie codzienne blokady, ale techniki improwizacji teatralnej są w tych tematach bardzo pomocne.

Zabierzemy Was do świata improwizacji, w którym swobodnie będziecie mogli wymyślać, kreować, reagować, wygłupiać się i sprawdzać, co się dzieje, kiedy głośno wypowiadacie swoje pomysły.

Dlatego jeżeli chcecie:

  • Uwierzyć w wartość swoich pomysłów
  • Lepiej dogadywać się ze swoimi współpracownikami
  • “Wyjść z głowy” i zaufać swojej intuicji
  • Być bardziej otwarci na niespodziewane sytuacje zawodowe
  • Poczuć się pewniej
  • A przy okazji doświadczyć w praktyce metody wykorzystywanej przez zawodowych improwizatorów i improwizatorki i samemu spróbować improwizacji,

to zapraszamy Was na warsztat organizowany przez Szkołę Impro i Groupmind “Plan B, czyli warsztaty z bycia spontanicznym”. Warsztaty poprowadzą Agnieszka Matan i Piotr Gasik, improwizatorzy i trenerzy Szkoły Impro, na co dzień prowadzący warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, warsztaty dla firm i organizacji. Wieczorami możecie ich oglądać w Resorcie Komedii. Dzielą się wartościami improwizacji, bo sami są tego przykładem, jak bardzo są one przydatne w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Warsztat jest dla każdego, bez względu na wykonywany zawód.