GroupMind – warsztaty z improwizacji, szkolenia, teambuilding

Szkoła Impro to instytucja założona w 2012 roku przez pionierów improwizacji w Polsce. Uczą w niej najbardziej doświadczeni trenerzy i trenerki, pomagając uczestnikom warsztatów rozwijać nowe umiejętności za pomocą technik improwizacji teatralnej. GroupMind jest propozycją Szkoły skierowaną do firm, organizacji, instytucji – każdego miejsca, w którym warto ofiarować ludziom nową energię do pracy i działania. Wartości stanowiące podstawę improwizacji, m.in. słuchanie się, zgadzanie ze sobą, wspieranie się i gotowość do zmian, mają uniwersalne zastosowanie. Są one pomocne nie tylko na scenie, ale także w życiu codziennym i w środowisku pracy. Tego uczymy i tym chcemy się dzielić z Państwa pracownikami. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszej organizacji, zachęcamy do kontaktu z nami.

200

Warsztatów/szkoleń
Tyle warsztatów i szkoleń przeprowadzili nasi instruktorzy od rozpoczęcia działalności.

6500

Uczestników
Tylu uczestnikom w sumie pomogliśmy w rozwijaniu kompetencji miękkich i dobrej zabawie.

15

Instruktorów
Nasz zespół składa się z doświadczonych instruktorów improwizacji, którzy stale poszerzają swoje kompetencje.

100%

Pasji i zaangażowania
Kochamy to, co robimy w życiu. Improwizacja jest naszą pasją, a dzielenie się nią ze światem - misją.

Współpracowiali z nami:

Nestle Innogy Johnson & Johnson Urząd Miasta Stołecznego Warzszawa
Bla Bla Car Akademia Leona Koźmińskiego ThermoFisher Molnlycke
Knauf Insulation Bureau Veritas Agility K2
Moneygram Todays Predica Websensa

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą improwizatorzy, którzy działają aktywnie w środowisku improwizacji. Występujemy na scenach w dużych miastach na terenie całej Polski. Improwizujemy w wielu grupach, m.in. Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Hurt Luster. Pewność siebie, otwartość, umiejętność słuchania to tylko niektóre z naszych atutów. Doświadczenie zdobywaliśmy na całym świecie w prestiżowych szkołach i teatrach, między innymi: Teatrze iO (Chicago, USA), Teatrze Second City (Chicago, USA), Teatrze Annoyance (Chicago, USA), Teatrze UCB (Nowy Jork, USA).

Nasi instruktorzy poza improwizacją zdobywają lub zdobywali doświadczenie w wielu organizacjach, od segmentu SOHO po segment korporacyjny. Różnorodność doświadczeń, które zebraliśmy w życiu, pozwoliła nam na włączenie naszej pasji do życia zawodowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie opierać nasze warsztaty i szkolenia na praktycznych doświadczeniach. Nasi instruktorzy pracowali w takich sektorach jak: IT/telekomunikacja, Finanse, Marketing, Sektor Publiczny/NGO, Rozrywka, i wiele innych. Więcej informacji o naszych instruktorach znajdą Państwo w tym miejscu. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bezpośrednie informacje o naszych instruktorach, zachęcamy do kontaktu z nami.

DLACZEGO IMPRO

Techniki improwizacji scenicznej nie służą tylko i wyłącznie sztuce teatralnej. To zestaw umiejętności, które pozwalają na znaczną poprawę naszej interakcji z innymi ludźmi. Kiedy na scenie jesteśmy sami ze swoim partnerem, niezwykle ważne jest zaufanie do siebie i wzajemny szacunek. Improwizatorzy uczą się aktywnego słuchania i wyostrzonej obserwacji, spontanicznych reakcji i odważnych wyborów. Rezygnacji ze swoich pomysłów na rzecz dobra zespołu.

A czego uczą się uczestnicy warsztatów GroupMind?

Nasze warsztaty i szkolenia są złotym środkiem pomiędzy standardową integracją (np. wyścig na quad'ach lub park linowy) a suchym szkoleniem z kompetencji miękkich. Uczymy przez doświadczanie. Przez kilka godzin ćwiczeń w atmosferze zabawy uczestnicy nabierają pewności siebie, przełamują swoje bariery, poszerzają wyobraźnię i zdobywają nowe inspiracje do pracy. Ćwiczenia i gry wykonywane na zajęciach można później wykorzystywać na co dzień. Lubimy otwierać się na wyzwania i przygotowywać nasze szkolenia pod konkretne potrzeby Państwa organizacji. Przede wszystkim skupiamy się na:

  • Usprawnianiu komunikacji,
  • Zgraniu zespołu i budowaniu wzajemnej empatii,
  • Zwiększeniu pewności siebie,
  • Odnalezieniu pokładów kreatywności,
  • Przełamywaniu rutyny,
  • Pokonywaniu lęku przed wystąpieniami publicznymi,
  • Pomocy w odważnym podejmowaniu konkretnych decyzji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatową lub kontaktu z nami.

OFERTA

Jak zbudować zespół lub polepszyć komunikację wśród pracowników? Seria ćwiczeń i gier improwizowanych zintegruje uczestników i pobudzi ich kreatywną energię. Dowiedz się więcej!

Ukryj

Zarządzasz na co dzien grupami pracowników? Podnieś swoje kwalifikacje i dowiedz się, jak techniki improwizacji pomogą Ci w prowadzeniu zespołu. Dowiedz się więcej!

Ukryj

Szukasz ciekawego sposobu na podsumowanie dnia szkoleń? Komediowy spektakl zagrany przez najlepszych improwizatorów Polsce może być dobrym rozwiązaniem. Dowiedz się więcej!

Ukryj

Twoi pracownicy mają specjalne potrzeby? Improwizacja teatralna jest bogata w techniki i ćwiczenia, które dowolnie można wykorzystywać w pracy z grupą. Dowiedz się więcej!

Ukryj

Kontakt

Skontaktuj się z nami, by uzyskać dodatkowe informacje lub zamówić warsztaty i szkolenia.

Alicja Sawicka

Email: alicja@groupmind.pl